Fåtölj, sadelgjord, böjträ, 1940-tal. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
G A Berg, fåtölj i böjträ med... - Hallands Auktionsverk AB | Facebook
Fåtöljer, ett par, böjträ/läder, | Auktion karljohanauktioner.se
Nakamura, Noboru för IKEA, fåtö | Auktion hallandsauktionsverk.se
Fåtölj med fotpall, böjträ och fläta | Auktion markusauktioner.se
Fåtölj böjträ 1940-tal - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Pernilla, böjträ, renoveringsobjekt. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Berg, Gustaf Axel för Bröderna | Auktion hallandsauktionsverk.se
Fåtölj, "Per", Yngve Ekström, o | Auktion dalarnasauktionsbyra.se
Nakamura, Noboru för Ikea, fåtölj, böjträ med vit dyna, | Auktion
FÅTÖLJ, Oidentifierad formgivare, böjträ och flätad sits, 1900-talets mitt
Fåtölj, Alvar Aalto (1898-1976), Finland. "Tank armchair", Böjträ. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
FÅTÖLJ, "Primo", Yngve Ekström. - Bukowskis
FÅTÖLJ, "Primo", design Yngve Ekström för Swedese. - Bukowskis
Fåtölj, Böjträ och läder. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9178
FÅTÖLJ 1900-talets senare del. - Bukowskis
Fåtöljer, Ett par, Yngve Ekström (1913-1988), Swedese, Böjträ / skinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2021