UMBERTO ASNAGO, fåtöljer, 2 st, ”Progetti”, Giorgetti, Italien. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Fåtölj, 1950-tal, bruksslitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
STOLAR, 1 par, design Poul Volther, Frem Röjle, Danmark. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet | Stolar, Möbler, Möbelidéer